Bakır Ocakbaşı – Tezgahlı Dolaplı

Bakır Ocakbaşı: Büyük Boy - Aydede Logolu

 


 

 • Resimde gördüğünüz tam takım bakır ocakbaşı modeli Aydede Cafe Restaourant logosu işlenmiş bir modelimizdir.
 • Bakır davlumbaz, dört tarafı açık köfte ocağı ve tezgah bölümüyle birlikte tamamı bakır kaplama olan bakır ürünlerimizdendir.
 • Diğer Ocakbaşı modellerinde de olduğu gibi ürün boyutları ve iç kısımlarda kullanılan malzemenin cinsini kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • İş yerinizin şartlarına ve boyutlarına göre bakır ocakbaşı çözümleri sunmakta ve ihtiyacınıza uygun ürünü en kısa zamanda üretebilmekteyiz.
 • Bakır Ocakbaşı İmalatı ve Özellikleri Hakkında:
 1. Bakır ocakbaşının iç aksamında, taleplerinize uygun olarak, galvaniz, demir profil ya da sac malzeme kullanılmaktadır.
 2. Ocakbaşının işlemeli bakır malzemesi, iç aksam hazır olduktan sonra üzerine monte edilir ve ürününüz hazır hale getirilir.
 3. Ürünlerimizin üst kısmında Bakır Davlumbaz bulunurken altta ise Bakır Mangal vardır.
 4. Alttaki mangal kısmı köfte ocağı olarak da adlandırılmakta olup bakır ocakbaşı mangalın altında ise dolap bölmesi bulunur.
 5. Ürünün tamamına giydirilen bakır plaka üzerinde el işçiliği ürünü olan desenler bulunur.
 6. Ekstra ücret talep edilmeyen bu desenler (logo, resim, yazı ve benzeri desenler) deneyimli ve yetenekli ustalarımızca işlenmektedir.
 7. Bakır ocakbaşı çeşitlerimiz hem uzun ömürlü ve dayanıklı hem de ocakbaşı fiyatlarında iddialı ürünlerdir.
 8. Kalitesinden ödün vermeden imal edilen köfte ocağı fiyatları ya da tam takım  bakır ocakbaşı fiyatlarımızı da müşterilerimizin bütçesine göre ayarlamaya özen göstermekteyiz.
 • İşletmenizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, hem uzun yıllar size ve müşterilerinize hizmet edecek, hem de mekanınıza estetik bir görünüm kazandıracak ocakbaşı ve bakır mangal çeşitlerimizin yanı sıra, ayrı ayrı parçalar olarak bakır mangal, barbekü, bakır davlumbaz gibi ocakbaşı malzemeleri ve yan ürünleri için de bizi aramadan karar vermeyiniz.
 • İhtiyaçlarınıza uygun modeller ve bütçenize uygun fiyatlar için her zaman yanınızdayız.
 • İkinci el ocakbaşı modelleri hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.