Bakır Ocakbaşı – Kapalı Model Köfte Ocağı

Bakır Ocakbaşı: Kapalı Model Köfte Ocağı

 

 • Yukarıdaki resimde bulunan kapalı model köfte ocağı- bakır ocakbaşı, bakır ürünlerimiz arasında tercih edilen modellerdendir.
 • Bütün Davlumbaz ve Ocakbaşı modellerinde ebatlar ve iç aksamda kullanılacak malzmenin seçimini siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz..
 • Firmamız, işletmenizin koşullarına en uygun ocakbaşı çözümlerini sunmaktan memnuniyet duyacaktır.
 • Ocakbaşı Mangal İmalatı ve Özellikleri Hakkında:
 1. Bakır ocakbaşının iç iskelet bölümünde, ihtiyaçlarınza uygun olarak, demir profil, galvaniz veya sac malzeme kullanılmaktadır.
 2. İskelet hazırlandıktan sonra ocakbaşının bakır işlemeli malzemesi monte edilir ve ürününüz hazır hale getirilir.
 3. Ürünlerimiz birbirine monte edilmiş iki ayrı parçadan oluşmaktadır.Üst kısımda Bakır Davlumbaz bulunurken altta ise Bakır Mangal vardır.
 4. Alttaki mangal kısmı köfte ocağı olarak da kullanılmaktadır. Bakır ocakbaşı mangalın altındaysa dolap bölmesi bulunur.
 5. Bu parçaların tamamını örtecek şekilde monte edilen bakır plaka üzerine ise, tamamen el işçiliği ürünü olan desenler için ayrıca ücret talep edilmez.
 6. Bakır üzerine arzu ettiğiniz logo, resim, yazı ve benzeri desenler deneyimli ve yetenekli ustalarımızca işlenmektedir.
 7. Bakır ocakbaşı çeşitlerimiz hem uzun ömürlü ve dayanıklı hem de ocakbaşı fiyatlarında iddialı ürünlerdir.
 8. Kalitesinden ödün vermeden imal edilen köfte ocağı fiyatları ya da tam takım  bakır ocakbaşı fiyatlarımızı da müşterilerimizin bütçesine göre ayarlamaya özen göstermekteyiz.
 • İhtiyaçlarınıza uygun modeller ve bütçenize uygun fiyatlar için her zaman yanınızdayız.
 • İkinci el ocakbaşı hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.