Bakır Ocakbaşı – Büyük Boy – Açık Model

Bakır Ocakbaşı: Büyük Boy

 

 • Yukarıdaki resimde bulunan dört yanı açık model köfte ocağı / bakır ocakbaşı, boyutları büyük olan bakır ürünlerimizdendir.
 • Bütün Davlumbaz ve Ocakbaşı modellerinde olduğu gibi ürnünüzün boyutları ve iç aksamda kullanılacak malzmenin seçimini siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz..
 • Firmamız, mekanınızın büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre en uygun bakır ocakbaşı çözümlerini sunmaktan memnuniyet duyacaktır.
 • Bakır Ocakbaşı İmalatı ve Teknik bilgiler:
 1. Bakır ocakbaşının iç aksmında galvaniz yahut demir profil sac malzeme kullanılmaktadır.
 2. İskelet hazırlandıktan sonra ocakbaşının bakır işlemeli malzemesi monte edilir ve ürününüz hazır hale getirilir.
 3. Ürünlerimiz birbirine monte edilmiş iki ayrı parçadan oluşmaktadır.Üst kısımda Bakır Davlumbaz bulunurken altta ise Bakır Mangal vardır.
 4. Alttaki mangal kısmı köfte ocağı olarak da kullanılmaktadır. Bakır ocakbaşı mangalın altındaysa dolap bölmesi bulunur.
 5. Bu parçaların tamamını örtecek şekilde monte edilen bakır plaka üzerine ise, tamamen el işçiliği ürünü olan desenler için ayrıca ücret talep edilmez.
 6. Bakır üzerine arzu ettiğiniz logo, resim, yazı ve benzeri desenler deneyimli ve yetenekli ustalarımızca işlenmektedir.
 7. Bakır ocakbaşı çeşitlerimiz hem uzun ömürlü ve dayanıklı hem de ocakbaşı mangal fiyatlarında iddialı ürünlerdir.
 8. Kalitesinden ödün vermeden imal edilen köfte ocağı fiyatları ya da tam takım  bakır ocakbaşı fiyatlarımızı da müşterilerimizin bütçesine göre ayarlamaya özen göstermekteyiz.
 • İşletmenizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, hem uzun yıllar size ve müşterilerinize hizmet edecek, hem de mekanınıza estetik bir görünüm kazandıracak ocakbaşı ve bakır mangal çeşitlerimizin yanı sıra, ayrı ayrı parçalar olarak bakır mangal, barbekü, bakır davlumbaz gibi ocakbaşı malzemeleri ve yan ürünleri için de bizi aramadan karar vermeyiniz.
 • İhtiyaçlarınıza uygun modeller ve bütçenize uygun fiyatlar için her zaman yanınızdayız.
 • Sıfır fabrika ürünlerinin dışında ikinci el ocakbaşı çeşitleri için de bizi arayabilirsiniz, her konuda size yardımcı olmaktan memnun oluruz.