Bakır Ocakbaşı – Açık model – Desenli ve Yazılı

Bakır Ocakbaşı: Açık model - Ciğerci Logolu

 


 

 • Yukarıdaki örnek model standart açık model ocakbaşıdır. Desen üzerine Ciğerci Ahmet yazısı ve logosu işlenmiştir.
 • Ürünümüz, üst kısmındaki bakır davlumbaz ve alttaki dört tarafı açık köfte ocağı ile birlikte en çok tercih edilen bakır ürünlerimizden birisidir.
 • Bütün Ocakbaşı modellerinde olduğu gibi bu ürünümüzde de iç aksamın malzemesi ve ocakbaşının ölçüleri müşterilerimizin taleplerine göre imal edilmektedir..
 • İş yerlerinizin durumuna (hem ebatlara hem e görsel konuma) en uygun ocakbaşı çözümleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.
 • Bakır Ocakbaşı İmalatı ve Özellikleri Hakkında:
 1. Satın almak istediğiniz bakır ocakbaşı modelinin iç aksamında, ihtiyacınıza uygun olarak sac, galvaniz veya demir profil malzemelerden herhangi biri kullanılmaktadır.
 2. Ocakbaşının işlemeli bakır malzemesi, iç aksam hazır olduktan sonra üzerine monte edilir ve ürününüz hazır hale getirilir.
 3. Ürünlerimizin üst kısmında Bakır Davlumbaz bulunurken altta ise Bakır Mangal vardır.
 4. Alttaki mangal kısmı köfte ocağı olarak da adlandırılmakta olup bakır ocakbaşı mangalın altında ise dolap bölmesi bulunur.
 5. Ürünün tamamına giydirilen bakır plaka üzerinde el işçiliği ürünü olan desenler bulunur.
 6. Ekstra ücret talep edilmeyen bu desenler (logo, resim, yazı ve benzeri desenler) deneyimli ve yetenekli ustalarımızca işlenmektedir.
 7. Bakır ocakbaşı çeşitlerimiz hem uzun ömürlü ve dayanıklı hem de ocakbaşı fiyatlarında iddialı ürünlerdir.
 8. Kalitesinden ödün vermeden imal edilen köfte ocağı fiyatları ya da tam takım  bakır ocakbaşı fiyatlarımızı da müşterilerimizin bütçesine göre ayarlamaya özen göstermekteyiz.
 • Mekanınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, yıllarca size ve müşterilerinize hizmet edecek, mekanınıza görsel zenginlik kazandıracak ocakbaşı ve bakır mangal çeşitlerimizin yanı sıra, bakır barbekü, davlumbaz modelleri gibi yan ürünler için de bizi arayabilirsiniz.
 • Aradığınız kaliteli ve estetik görünümlü modeller ve bütçenize uygun fiyatlar için her zaman yanınızdayız.
 • İkinci el ocakbaşı modelleri ve ocakbaşı fiyatları hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.